Gjidhenia

188 viewsGjinekologji
0 Comments

Pershendetje, kam 7 jave qe kam lindur me prerje cezariane. Bebin e kam ushqyer vetem javen e pare me qumesht gjiri, per shkaqe te ndryshme u detyrova ti jap formulen. Mirepo ende kur e pompoj gjirin shoh qumesht ngjyre te verdh tamam si kulloshtra por sasi te paketa vetem disa pika qumesht, a ka mundesi qe te rikthehet prap qumeshti i gjirit dhe te jete mjaftueshem per te permbush nevojen e bebit? Falemnderit paraprakisht!

SHPËRNDAJE:
Anduena Asked question 13/09/2023