Historia ime është e rëndësishme – Rimëkëmbja është e mundur dhe e vlefshme

“Majtas: Unë, totalisht e shkaterruar , peshoja 43 kilogramë, jetoja në rrugë, me frikë, dhimbje, e varur nga metafetamina dhe heroina dhe u përgatita që jeta ime të përfundonte. Kam pasur dy herë endokardit dhe kam pasur një vrimë në zemër. Nëna ime e bëri këtë foto kur erdhi të më shpëtonte.

Djathtas: Unë bëra këtë foto sot.

Nuk më intereson qoshet, thjesht kam dashur të tregoj lumturinë time – 9 muaj e pastërt. Kam luftuar shumë me muaj në spital, i mbijetova operacionit, fitova 18 kilogram, gjeta një vend për të jetuar dhe unë kam familjen dhe dy macet e mia që më ndihmojnë.

Historia ime është e rëndësishme. Rimëkëmbja është e mundur dhe e vlefshme “.

Amber Hoffman./natalmedia.com/

 

 

 *Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts