Anonim

194 viewsPediatri
0 Comments

Pershendetje vajza ime esht gati 3 vjece dhe ka shume qime ne trup , ketu ne gjermani me kan thene se i largohen vet, po me vjene se jan shpeshtura me shume , ka ndodhe menyre per te ja larguar ju faleminderit !

SHPËRNDAJE:
Anonymous Asked question 09/08/2023