Kuriozitet – A e keni ditur pse femrat vështirë humbin peshë!

Humbja e peshës është problematike dhe e mundimshme, por femrat e kanë edhe më të vështirë, përshkak të kohës së djegies së kalorive!./natalmedia.com/

 

 

 *Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts