Mos u dorëzoni asnjëherë!

Një fëmijë i veçantë i lindur në javën 35-të të shtatzanisë, me peshë vetëm 1kg e 800 gram, mirëpo tani duke falënderuar Zotin gëzon shëndet të plotë.I tille ishte femiju ne foto ne viziten në Polikliniken NATAL
Në fotografinë që shihni janë një pjesë e ineksioneve që nëna përdori për të mbajtur shtatzaninë.I përdori, e duroi dhimbjen dhe ia doli me ndihmën e Zotit e përkushtimin e stafit mjekësor dhe solli në jetë fëmijën që tani gëzon shëndet të plotë.
Mos u dorëzoni asnjëherë në shtatzaninë e veshtirë, pas çdo vështirësie vie lehtësimi dhe një ditë mund të gëzohemi me një fëmijë të tillë.
Gruaja, nëna është një heroinë në rrugën e saj në shtatzaninë e saj.E tillë është edhe nëna e fëmijës në foto./natalmedia.com/

 

 

 *Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts