Njëra nga bimët helmuese më interesante në botë quhet “Hemlock”

Kuriozitet

– Njëra nga bimët helmuese më interesante në botë quhet “Hemlock”, ajo shfaqet vrastare në të shumtën e rasteve, por më të çuditshëm e bënë fakti se i lë një buzëqeshje në fytyrë viktimës në momentin e vdekjes…/natalmedia.com/

 

 

 *Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts