A e dini se…?!

Krijesat që mund t’i keni më së shumti inat, janë po ato të cilave njeriu i ndihmon në riprodhim.

Është fjala për mushkojat, fakti interesant është sepse pickimi ndodh vetëm nga mushkoja- femër, dhe se gjaku të cilin ato thithin nga trupi jonë, iu duhet si ndihmë për prodhimin e vezëve për shumim! /natalmedia.com/

 

 *Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts