Kur një grua martohet me një djalë të pashëm!

Kur një grua martohet me një djalë të pashëm, ajo shpesh poston foto me të në rrjetet sociale.
Kur një grua martohet me një burrë të pasur, ajo shpesh poston foto të gjërave dhe udhëtimeve.
Kur martohet me të duhurin, që e bën të lumtur, zakonisht zhduket nga gjithçka dhe shijon momentin….
Një realitet që mund të shihet shpesh në shoqërin tonë./natalmedia.com/ 

 

*Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts