Asgjë në jetë nuk është rastësi

Një nga historitë më të çuditshme në botën e futbollit që ka shënuar vitin 2021 ka ndodhur në Serbi. Në ndeshjen ndërmjet Serbisë dhe Portugalisë, arbitri e anuloi golin e Cristiano Ronaldos në momentet e fundit të lojës.

Ronaldo u zemërua, hodhi shiritin e kapitenit dhe u largua nga fusha.

Zjarrfikësi Vukicevic mori kasetën, e ofroi në ankand dhe fitoi 75,000 dollarë. Paratë e marra ai ia dhuroi vogëlushit Gavrilo gjashtë muajsh. Ai kishte nevojë të merrte një nga barnat më të shtrenjta në botë. I gjithë procesi shkoi shumë mirë dhe Gavrilo i vogël shpëtoi nga vdekja./natalmedia.com/

 

 

 *Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts