Pershendetje

208 viewsPediatri
0 Comments

pershendetje i nderuar doktor,kam djalin 6 muaj dhe prej muajit te dyt gjdo dit thuajse ka pasur temperatur 37.7 nga ajo reaktale e kam pasur tek pediatri me ka then qe sesht asgje serioze i kam ber analizat CRP dhe hemogramin dhe te gjitha i ka pas mir,dhembet i kan dalur ne muajin e 5 a mundesh te me ndimosh sa do pak duke me kther pergjigje sepse eshte femia im i par dhe se di si te reagoj

SHPËRNDAJE:
Leonora Asked question 23/07/2023