Anonim

16 viewsUshqimi i duhur
0 Comments

Pershendetje! 

A mund te me keshilloni si te shtoj sasine e qumeshtin te gjirit me dicka natyrale dhe qe gjindet lehte, kam shume nevoje. 

Faleminderit! 

SHPËRNDAJE:
  Asked question 18/03/2023