Anonim

325 viewsPediatri
0 Comments
  1. Pershedetje doktor kam nje vajz 8 muajshe qe tri jav osht e bllokuar ne hund dhe fyt me koll i kam perdor inhalim dy her nga 5 dit dhe surup te molages se bardh por as nje spo i ndimon per momenti jom tu e perdor veq sprej per fyt po kelbazin nuk po i largohet qka me perferoni te boj
SHPËRNDAJE:
Anonymous Asked question 23/01/2023