Vones te ciklit

61 viewsGjinekologji
0 Comments

Pershendetje Doktoresha Samire,

Jam 38 vjece, kam dy femije, mbas femijes se dyte kam perdorur shum vjet kontraceptive, tash nje vjet i kam nderprere dhe dua prap nje shtatzani, mirepo kam cregullime ne cikel nuk me vjen cikli nga 6 muaj, i kam bere kontrolle te ginekologu kam ber analiza te hormoneve te gjitha kan dal shum mir ,mjeku me tha me keto rezultate je larg menopauzes,ai me thot ka disa gra keshtu nga dy her ne vjet kan cikel ,mirepo une perpara e kam pas te rregullt ciklin,  cfar te bej dicka plus analiza ose kontrolle per me u rregullu cikli , flm shum 

SHPËRNDAJE:
Anonim Asked question 27/05/2024