Pyetje per gjinekologen

189 viewsGjinekologji
0 Comments

Pershendetje e kam nje pyetje per gjinekologen Samira,qe 2 muaj kam shqetesime poshte psh gjate mardhenje me burrin kam pasur dhimbje pastaj te nesermen kisha gjakderdhje tani kisha si shqetesim te organi po me ajet posht, kam qene te nje gjinekolog ktu ne qytetin ku jetoj me tha ti ben analiza me tha qe kan dal mire njeher mtha ki ftohje pastaj infeksion mtha disa barna meclon vaginal me perdor po prap kisha problemet e njejta e pastaj mtha qe duhet me pastru mitren se tu ka mbledh gjak i keq, e pastrova mitren tash njk kam gjakderdhje vetem kruarje dhe si entnje her pas here posht dhe ma dha nje krem per mu ly royazol crem po pytja ime eshte a ko me pas gjithmone ksi shqetesime prej nga me vjen a duhet me i ly gjithmone se ka 2 muaj qe spo me kalon si te veproj. Faleminderit shume

SHPËRNDAJE:
Anonime Asked question 15/11/2023