Kuriozitet – A e dinit se…

Ushqimi në aeroplan nuk na duket aq i shijshëm sepse gjatë fluturimit shqisa e nuhatjes dhe shijes tonë ulet nga 20% deri në 50%./natalmedia.com/

 

 

*Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts