Anonim

99 viewsGjinekologji
0 Comments

Pershendetje, une jam shtatzane ne muajin e 3 dhe deshta te pyes a ka diqka rrezik nese kryej mardhenie dhe sperma mbetet mrenda 

Ju faleminderit 

SHPËRNDAJE:
  Asked question 14/01/2023