Si t’i dalloni shenjat e hershme të autizmit?

Dr Ismail Lutolli

specialist Pediatër
subspecialist Dijetolog-Nutricionist

– Si t’i dalloni shenjat e hershme të autizmit?
– Keni dyshime që fëmija juaj është autik, çfarë të veproni?
– Jo çdo ngecje është autizëm!
– Vaksinimi shkakton – autizem?
– Fëmija juaj për një moment filloi t’i humbas ato që i dinte më herët.A paraqet kjo autizem?
– Dijagnostikimi,trajtimi dhe prespektivat e shërimit të sëmundjes?
– A ka shprese për fëmijet autik, për të ardhmen e tyre?

/natalmedia.com

 

 

*Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts