Familje e lumtur, fëmijë i lumtur!

Familja e lumtur në sytë e një fëmije.

Ai vizaton atë që ndjen dhe dëshiron ta ketë.

 

No photo description available.

 

*Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kompjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forne tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts