Shumë prindër nga Kosova por edhe nga rajoni, çdo ditë i gëzohen sukseseve të shërimit të hemangiomave

Në Poliklinikën NATAL, fëmijë dhe prindër nga Kosova por edhe nga rajoni, çdo ditë i gëzohen sukseseve të shërimit të hemangiomave. Pas qindra rasteve të trajtuara me sukses, ne vazhdojmë punën tonë të lumtur dhe krenar.
Dr Ismail Lutolli
Spec. Pediater, Subspecialist hematologjisë dhe onkologjisë pediatrike./natalmedia.com/

 

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

 

SHPËRNDAJE:

Related posts