Shtatëzani e shëndoshë

 

 

Nëse jeni shtatëzën, këto këshilla do t’ju duhen patjetër në këtë periudhë.🥰

Dr Samire Ademi Lutolli
Gjinekologe dhe Obstetre

Poliklinika Natal
+383 48 370 370

/natalmedia/

 

 

*Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kompjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forne tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts