Urtikaria

202 viewsGjinekologji
0 Comments

Pershendetje Doktoreshe, ka 4 jave qe kam lindur, menjehere ps lindjes me jane shfaqur puqrra ne trup dmth urtikaria, nuk e di arsyen e shfaqjes por jam ne hall te madh, kam perdorur gjithcka por nuk ka efekt, a ka pase ndonje paciente gjendje te ketille dhe sa ka zgjatur?!

SHPËRNDAJE:
Arnisa Asked question 11/08/2023