Këpucë të reja për vogëlushen

Këpucë të reja për vogëlushen..
Flokët e saj janë të krehura bukur.. Pantollonat e saj janë të bukura ..
dhe shikoje babain e saj ..!

Ai ka portofolin bosh. Ai buzëqesh, pavarësisht brengave të jetës dhe ecën me krenari, pasi “Ajo” është arritja e tij më e madhe..

Prandaj jo më kot thuhet se: “asnjë përkujdesje nuk është më e madhe, se sa kujdesi i babait”./natalmedia.com/

 

 

*Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts