Truri si organi më i vlefshëm për jetesë!

Truri si organi më i vlefshëm për jetesë, ka disa veti të jashtëzakonshme; Njëra nga to është përqindja e oksigjenit që përdorë, përkundër madhësisë së masës celebrale!/natalmedia.com/

 

 *Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts