Pije me efekt probiotik i cili mbështet sistemin tuaj imun

Kjo pije është një probiotik i përsosur, ndihmon në pastrimin e toksinave dhe largimin e ujit të tepërt nga trupi, përshpejton metabolizmin, si dhe pastrimin e zorrëve që është tejet i rëndësishëm për një shëndet optimal.

Është e nevojshme:

500 ml ujë të vakët të zier; 1 lugë çaji fara chia; lëng prej 1 limoni; lëng prej 1 grejpfruti; xhenxhefil i freskët.

Përgatitja:

Hidhni ujë në një tas, shtoni xhenxhefil dhe lëreni ujin të ziejë pLejohet të shtoni disa manaferra në përzierje, nëse doni një më të bukur Shije.r rreth 5 min. Kur uji ftohet, shtoni lëng limoni dhe grejpfrut, fara chia dhe le të qëndrojë për 15 deri në 20 minuta të tjera. Konsumoni gjatë ditës.

Për një shije më të mirë mund të shtoni disa manafera përveq shijës kanë dobi të shumta për shëndetin tuaj./natalmedia.com/

 

 

 

*Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

 

 

SHPËRNDAJE:

Related posts