Pesha mbi supet e një nëne e realizuar përmes artit

“Dashuria e Nënës” nga Asociación Cultural Octubre de Torrelavega (Spanjë).

Pesha mbi supet e një nëne e realizuar përmes artit. Një nënë që mban barrën e fëmijës së saj së bashku me mirëmbajtjen e shtëpisë.

Një skulpturë me një mesazh të fuqishëm./natalmedia.com/

 

 

*Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts