Një moment i mahnitshëm

Në Brazil, vajza e porsalindur Antonella i buzëqesh babait të saj Flavius ​​Dantas, i cili i foli për 9 muaj rresht gjatë shtatzënisë së nënës Tersila./natalmedia.com/
*Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”
SHPËRNDAJE:

Related posts