Muaji i kancerit të gjirit kaloi (tetori), kurse kanceri i gjirit vazhdon të mbetet mes nesh

Ndaluni për një moment, ndaloni së nxituari, shikoni rreth vetes …

Nëse ankoheni ndonjëherë se gjoksi juaj është i vogël, se keni disa kilogramë më tepër, apo se një bluzë që keni veshur vitin e kaluar nuk është më në modë, mendoni nëse ia vlen të shqetësoheni?
Ka gra që nuk kanë as gjoks, as flokë, as veshje në modë, të cilat, si unë, gëzohen fare që janë gjallë.
Të gjitha jeni të bukura, pavarësisht nëse keni buzë të zmadhuara apo bluzën më moderne.
Mos lejoni askënd t’ju thotë ndryshe…

(Një nënë që kaloi një betejë të vështirë me kancerin e gjirit)/natalmedia.com/

 

*Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts