Lumturia e pastër nuk gjendet në asgjë, veçse në buzëqeshjen e pafajshme të një foshnje.

Një intervenim i shkëlqyer kirurgjik dhe buzëqeshja e vogëlushes bëhet e plotë, e ëmbël, e dashur ❤.

Buzëqeshja e një fëmije, është gjithmonë shumë e fuqishme

 

*Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts