Kur mendoni se jeta është e padrejtë dhe e keqe, lexoni këtë!

Lodhja në fund të ditës do të thotë:

Ju jeni të shëndetshëm dhe të aftë për të punuar!

Një fëmijë që shpesh nuk e pastron dhomën sepse luan gjatë gjithë kohës në të do të thotë:

Se e keni dhe se ai/ajo janë në shtëpi!

Rrëmuja që duhet të pastroni pas drekës do të thotë:

Jeni të rrethuar nga familja ose miqtë!

Rrobat që janë shumë të ngushta nënkuptojnë:

Keni më shumë se sa duhet për të ngrënë!

Përgjegjësitë për të cilat ankoheni çdo ditë në shtëpi do të thotë:

Ju keni një çati mbi kokë!

Të jesh nervoz kur nuk mund të gjesh një vend parkimi do të thotë:

Ti ke një makinë!

Zhurma e qytetit do të thotë:

Ju dëgjoni!

Një mëngjes me obligime do të thotë:

Ju keni një mundësi tjetër për një ditë të re, është një dhuratë e shkëlqyer!

Mesazhet që merrni çdo ditë do të thotë se keni miq që ju duan!

Jeni falenderues!/natalmedia.com/

 

 

*Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts