Edhe një fëmijë i lumtur… edhe një emocion i veçantë

Në vazhdën e punës së Fondacionit “Zemër për ty”, kësaj radhe gëzuam një tjetër fëmijë duke i dhuruar një peruke.

Shikoni videon për të përjetuar këtë emocion tejet të veçantë.

 

 

/natalmedia.com/

*Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts