E TMERRSHME. SHKAKU KRYESOR I VDEKJEVE TË FËMIJËVE 0-13 VJEÇ JANË AKSIDENTET. SIGURONI ATA NË MAKINË!

Duke siguruar fëmijën tuaj në makinë, do të mund ti kurseni edhe jetën. A keni menduar sa e rëndësishme është karrigeja e makinës dhe respektimi i sigurisë?

Shikojeni videon, nuk do të mendoni më pa e siguruar mirë fëmijën.

/natalmedia.com/

 

 *Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia

SHPËRNDAJE:

Related posts