Bardhësia e dhëmbëve gjithmonë është konsideruar shprehje e bukurisë dhe shëndetit!

Bardhësia e dhëmbëve gjithmonë është konsideruar shprehje e bukurisë dhe shëndetit!

Shkëlqimi i buzëqeshjes tuaj, gjendet në poliklinikën tonë.

Zbardhim profesional nga Dr Manushaqe Veliu i demonstruar në kuadrat PARA dhe PAS.

Cakto terminin në numrin 048 370 370./natalmedia.com/

 

*Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts