Amerikani Rob Kenny u bë “internet babai” i qindra fëmijëve

Ai vendosi që të hapë një kanal në YouTube i quajtur “Babi, si bëhet kjo?” ku ofron instruksione të thjeshta për fëmijët që rriten pa baba.
Ato janë probleme të vogla si p.sh. rruajtja, hekurosja e këmishës, lidhja e kravatës, rregullimi i dollapit si dhe prishjet e vogla që i hasim çdo ditë.
Në fund të çdo videoje Kenny thotë :
“Jam krenar për ty!”, për çka publiku është mirënjohës edhe më shumë.
Ai vetë kishte ngelur pa baba dhe e di sa e vështirë mund të jetë. /natalmedia.com/

 

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts