5 hapa për mirëqenien mendore

Të ndihesh i mbingarkuar nga bota, puna, detyrat e shkollës, financat ose marrëdhëniet janë krejtësisht normale dhe ky stres është një arsye krejtësisht e vlefshme për të folur me një profesionist të shëndetit mendor.

Pukjana Geci – Psikologe dhe Terapiste./natalmedia.com/

 

*Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts