23-vjeçarja që ka tashmë 11 fëmijë, dëshiron të ketë shumë më tepër

Imagjinoni të keni jo një por njëmbëdhjetë foshnja që kërkojnë vëmendjen tuaj menjëherë. Kjo është jeta e Christina Ozturk, një gruaje 23-vjeçare, e cila nuk mund të ishte më e lumtur. Në fakt, ajo është aq e dashuruar pas fëmijëve, sa që planifikon të ketë një familje edhe më të madhe.

 

 

Kur Christina ishte 17 vjeç, ajo lindi fëmijën e saj të parë, Victoria. Ajo ishte një nënë beqare, por jeta e saj ndryshoi kur takoi bashkëshortin e saj tashmë gjatë pushimeve. Sipas saj, ai ra në dashuri me të në shikim të parë dhe i kërkoi të martohej me të dhe të kishte shumë fëmijë.

 

 

Sekreti për të pasur familjen më të madhe ndonjëherë

 

Shumica e fëmijëve të Christina kanë lindur në të njëjtën kohë dhe janë të së njëjtës moshë! Meqenëse është e pamundur të kesh kaq shumë fëmijë në të njëjtën kohë, ajo dhe bashkëshorti i saj iu drejtuan zëvendësimit për të ndërtuar shpejt një familje të madhe. Edhe nëse ajo nuk i ka lindur të gjitha, ajo është ende nëna e tyre biologjike. Çifti dëshiron të ketë dhjetëra fëmijë të tjerë, por ende nuk kanë planifikuar një numër të saktë.

 

 

Partneri i saj milioner 56-vjeçar është një super baba që kujdeset që nevojat e të gjithëve të plotësohen në familje. Për ta ndihmuar Christina që të kujdeset për fëmijët në mënyrën më të mirë, ata kanë dado dhe disa asistentë.

 

 

Kristina na tregon se ajo dhe bashkëshorti i kanë ndarë përgjegjësitë mes vete. Ai kujdeset për punën dhe ajo kujdeset për fëmijët. Ata bëjnë shëtitje, luajnë lojëra në tavolinë dhe shikojnë rregullisht filma me fëmijët. Ata i kanë rezervuar fundjavat për një kohë cilësore familjare dhe pavarësisht nga dita, ata kujdesen të hanë vaktet e tyre së bashku./natalmedia.com/

 

 

 

*Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts