Ti po rritesh në trupin e saj

Është shumë bukur të shikosh trupin tënd të rrumbullakoset gjithnjë e më shumë. Sidomos pasi e di që fëmija im po rritet brenda teje. Gjaku im. Në fakt, të kam zili atë organ të bukur – mitrën, që të lejon të shndërrohesh në bartës të jetës. Dhe kjo është arsyeja pse unë të dua edhe më shumë.

Dhe unë ju admiroj tmerrësisht. Edhe pse ndonjëherë nuk më pëlqen të shkoj të marr akullore në mes të natës dhe nuk më pëlqen shumë të lyej thonjtë tuaj. Megjithatë, unë jam duke i bërë të gjitha këto për ty. Dhe për fëmijën tonë së shpejti.

A do ta di se po e mbaj në krahë – kaq të vogël dhe të butë? Shpresoj që të më ndihmoni dhe të më besoni. Sepse tani ju premtoj se do të bëj më të mirën time dhe do t’i mposht të gjithë përbindëshat dhe dragonjtë për t’ju mbrojtur të dyve.

Une do te kujdesem per ty. Përgjithmonë. /natalmedia.com/

 

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia

SHPËRNDAJE:

Related posts