Rubrika e Reçetave: Ujë për detox

Dr Samire Ademi Lutolli

Specialiste-Gjinekologe dhe Obstetre

Specialiste në subspecializim për infertilitet

 

 

Ujë për detox

 

Ujë

2 limonë

1 trangull

Xhenxhefil në madhësinë e një gishti

Një lugë çaji kurkum

Pak piper të zi

Pak sheqer stevia

 

Uji i freskët mund të pihet disa herë brenda 12 orëve./natalmedia.com/

 

*Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts