Qëllimi ynë është t’ju ofrojmë ndihmë në arritjen e aftësive që ju nevojiten për të menaxhuar simptomat e depresionit

Qëllimi ynë është t’ju ofrojmë ndihmë në arritjen e aftësive që ju nevojiten për të menaxhuar simptomat tuaja, për të përmirësuar marrëdhëniet tuaja dhe për të arritur një rritje personale.

Nëse jeni duke kërkuar për një trajtim psikologjik efektiv, ju ftojmë të na kontaktoni dhe të caktoni një konsultë./natalmedia.com/

 

*Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts