Argjentina

42 viewsKanceri i gjirit
0 Comments

Pershendetje 

interesohem per aloeveren ta marrim direkt nga bima apo ta marrin nga LR dhe perzierjen sa dite ta leme pastaj ta perdorim

Faleminderit

SHPËRNDAJE:
  Asked question 27/02/2023