Kuriozitet – A e dini pse?

Pse fjala ” AMBULANCE ” në makinen e ndihmës së parë shkruhet gjithmonë me shkronjat me kokë poshtë?/natalmedia.com/ 

 

 *Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts