Kur fitova topin tim të parë të artë, nuk qava nga gëzimi, qava sepse nuk e kisha më babanë

Ronaldinho:

“Babai im më mësoi se ishte më mirë të mësoja të zotëroja topin zbathur në mënyrë që të kisha një ndjenjë më të mirë në këmbë dhe i premtova se do ta zotëroja atë top si askush tjetër. Por e vërteta ishte se ai nuk e kishte përballuar t’i blente atletet e mia sepse nuk ka pasur para. Kur fitova topin tim të parë të artë, nuk qava nga gëzimi, qava sepse nuk e kisha më babanë.”/natalmedia.com/

 

No photo description available.

 

Burimi i fotografisë: @ronaldinho / IG.

 

 

*Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts