Heroi i fëmijëve me autizem!

Ky është parukieri Mare që pret flokët e një djali me autizëm.

Ka heronj që nuk veshin pelerina.. Ai gjithmonë i përkëdhelë, kënaq dhe i gëzon fëmijët me karamele… Mbështetje e madhe për fëmijët me autizëm dhe prindërit e tyre. Zoti i shtoftë njerëzit e mirë në mesin tonë/natalmedia.com/

 

 

*Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts