Disa nga përfitimet e hixhames apo terapisë me kupa

Disa nga përfitimet e hixhames apo terapisë me kupa:
1. Lehtëson më shpejtë dhimbjet
2. Lehtëson lodhjen kronike
3. Çliron nga sëmundjet e mushkërive
4. Mbanë lëkurën të shëndetshme
5. Lehtëson problemet me tretjen
6. Shëron nga sëmundjet e urinës
7. Është një mënyrë relaksimi./natalmedia.com/

 

 

*Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

 

SHPËRNDAJE:

Related posts