A E DINI SE?

Është një perime që ka formën dhe shijën identike sikur të patatës, mirëpo ngjyrën e ka të purpurtë, andaj quhet edhe “Purple Potatos”, mirëpo si sinonim të dukjes në prerjen tërthore ka pamjen e gjithë universit!/natalmedia.com/

 

*Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts