Të dua mami!

Mami më dëgjo.
Nuk kam faj as unë nuk kam ardhur të të prish planet.
Erdha të të tregoj sa shumë të dua dhe sa shumë mund të më duash.
Edhe pse jam kaq i vogël, do të të mësoj të jesh e fortë shumë e fortë, sepse do të luftosh si një luanesh për mua.
Dhe tani bëhu gati…avantura jonë sapo ka filluar!❤

Të dua mami!/natalmedia.com/

 

 

 *Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Related posts