Stela

0 Comments

Pershendetje doktor

Sot bera analizen e urines femijes tim 4 vjec,dhe doli pak e larte vlera e Albumin Urine 3,ku norma eshte <2

Ju lutem ndihmen tuaj,duhet te marri mjekim eshte dicka shqetesuese

Ju faleminderit

SHPËRNDAJE:
  Asked question 23/05/2023