Anonim

155 viewsEmergjenca
0 Comments

Pershendetje doktor  a ndikon heqja e qimeve me laser tek gji dhenia te femija 3 muajsh  3 jav pas lindjes kam fillu me i bo se i pyta aty dhe mthan jo ska kurfar rreziku pa problem munesh me i bo  tash i kam bo 5 seanca po sdi qtash mka hi nkry se mos pernime po i ndikon diqka bebes se spo rahatohet hiq edhe veq po kan tu kisha lut me u pergjigj a muj mi vazhdu prap a mi nderpre 

SHPËRNDAJE:
  Asked question 06/12/2022