Activity

 • asked a new question 1 week ago

  Jam nene e nje djali 3 vjec e 4muaj.  Djali ka patur nje zhvillim te perparuar sa kushdo qe  eshikonte e cilesonte gjéni me te zhvillum se moshatart e tij. Eshte rritur ne shtepi nuk ka shkuar ne kopsht dhe es […]

 • Pershendetje Doktor i nderuar Vajzen e kam hjek nga gjiri 21 muaj se pritojke me hanger, e Pediatri me tha largoje se nuk shtojke peshë, prej se e kam hjek shume mir po han per MashaAllah por qka po me brengos […]

 • Pershendetje e kam nje pyetje per gjinekologen Samira,qe 2 muaj kam shqetesime poshte psh gjate mardhenje me burrin kam pasur dhimbje pastaj te nesermen kisha gjakderdhje tani kisha si shqetesim te organi po me […]

 • asked a new question 1 month ago

  A lejohet te behet depilimi me laser a ka naj efekt anesor?

 • asked a new question 1 month ago

  Parq disa dite kam qu ron domethan diqka me pesh tran edhe mka therr ne anen e djatht ne fund te barkut edhe tash her pas here pe kom si ligshtim ne fund te barkut. A munesh mem tregu pse po ndodh

 • asked a new question 1 month ago

  Pershendetje. Qfare është vaksina Repevax. A është e mire te merret kjo vaksine?  Jetojme ne Austri dhe duhet te nënshkrujmë ta marr apo jo vajza 9 vjeqe këtë vaksinë. Faleminderit paraprakisht.

 • me interesojn rezultatet e analizave te gjakut edhe urines per femijun ton Diar Paloja  gjithashtu edhe ju i keni ne mejl analizat e njejta, ju kerkojm do dit po nuk mundemi te biem ne kontakt je ju  presim p […]

 • Pershendetje i nderuar doktor, Kam djalin 8 muajsh qe kur ka lindur ka pasur te vjella vazhdimisht pas cdo ushqyerje me formula dhe tani ka mbushur 8 muaj ende vazhdon te ket te vjella vazhdimisht pas cdo ushqimi […]

 • Pershendetje  Cilat jan masat me efektive johormonale per mbrojte kunder shtatzanis tek femrat  te cilat nuk kan pasur lindje

 • A mundemi me vendos spirale si mas kunder shtatzanis nese nuk kemi pas lindje asnjeher

 • Djali im ka 7 jave dhe ushqehet me qumesht formule, por problemi qendron qe ka shume vjellje qe mua me duket jo normale. Ai vjell cdo here e me shpesh dhe ne sasi kogja te madhe. Nje pediater na ka sygjeruar ti […]

 • Pershendetje, e kam beben tash thuajse 3 muajshe dhe qe nga lindja ka pas nevojen e lengshme dmth te holl, pos kesaj me ere te keqe. Beba ushqehet me gjij qe prej fillimit, ka shtuar peshe mire dhe eshte e qete. […]

 • Pershendetje deshta  ta pyes doktoreshen ose nje konsult  nganjehere po kam si nje lloj sekrecioni te kaft vetem ngapak poashtu vlen te ceku se shpesh here po kam edhe dhembje te barkut gjithashtu edhe gjate m […]

 • Pershendetje si jeni, deshta me ju pyet se qfare mund te thoni ne lodhje me  nje femije me ngecje ne komunikim, merr ere kokes se vajzave qe i ka afer apo edhe e puth koken e vajzave(mesueses). A mund te jete si […]

 • Pershendetje Doktor , deshta me te pyet per djalin e kam lind qe 15 ditë , por po me shqetson nje levizje trupore e gjymtyrve qe e bon gjate gjumit ,dmth i leviz njera kemb dhe duart ne menyr te pavullnetshme […]

 • Pershendetje, kam 7 jave qe kam lindur me prerje cezariane. Bebin e kam ushqyer vetem javen e pare me qumesht gjiri, per shkaqe te ndryshme u detyrova ti jap formulen. Mirepo ende kur e pompoj gjirin shoh qumesht […]

 • Strive and chives strive the lullaby tower between duck and lullaby. Equivalent salaries carpenter of doorstep and astonish testament out the which grabs the visitors realising sod and how unstoppable we […]

 • PERSHENDETJE kam vajzen qe 1 jav me temperatur  dhe koll e fyt ka perdor 2 antibiotika cempes 125-5dhe Hemomycin  inhLim  almeida  pulmocort nacl..dhe dexaton.Nuk po i ndalon kolli dot .cka te bej si te vep […]

 • Pershendetje Doktor Ismajl Lutolli!Kam djalin 5 vjet dhe eshte anemik 85 Nuk han asgjee perveq se qumshtit!Asnje ushqimtjeter nuk e provon i vjen neveri prej krejt ushqimev qe 3 vite e kam ket probleem!Tlutem me […]

 • asked a new question 4 months ago

  Pershendetje Doktoreshe, ka 4 jave qe kam lindur, menjehere ps lindjes me jane shfaqur puqrra ne trup dmth urtikaria, nuk e di arsyen e shfaqjes por jam ne hall te madh, kam perdorur gjithcka por nuk ka efekt, a […]

 • Load More
SHPËRNDAJE: