Kjo dashuri është e veçantë…

Balta është e pazakontë për një skulpturë që do orë të tëra e ndoshta edhe ditë deri në këtë formë edhe duke e ditur se nëse bie shi do të zhduket. Por, kjo dashuri do art të veçantë për të treguar se sa e veçantë është./natalmedia.com/

 

*Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi pa miratimin e drejtuesve të “natalmedia”

SHPËRNDAJE:

Të ndryshme